מי אנחנו

EXECUTIVE היא חברה מובילה במשק הישראלי במציאת פתרונות תעסוקה הולמים לבכירים בהתאם לשאיפותיהם, לניסיונם, ליכולותיהם המקצועיות והאישיות ולמידת התאמתם לתפקידים המוצעים, עד להשמה מוצלחת במקום העבודה החדש לשביעות רצונם הן של העובד הבכיר והן של החברה הקולטת.

החברה מתמחה בגיוס והשמת בכירים בקשת רחבה של תחומים בתעשייה במשק הישראלי ומנהלת קשרים ענפים והדוקים ושיתופי פעולה פוריים עם חברות מהמובילות במשק הישראלי,  חברות העוסקות במסחר, חברות ומפעלים תעשייתיים, חברות עתירות ידע, חברות סטארט-אפ, התנועה הקיבוצית, מוסדות ציבוריים ופרטיים ועוד.

מאגרי הבכירים שברשות EXECUTIVE כוללים את הטאלנטים המקצועיים והמבריקים מביניהם, בד ובד עם הקשרים ההדוקים של EXECUTIVE בכלכלה הישראלית המאפשרים לה לקיים מאגרי משרות אטרקטיביים ואקטואליים המתעדכנים על בסיס יומי, וביחד עם יכולות הסורסינג המתקדמות של הצוותים, יש ביכולתנו להבטיח פתרונות תעסוקה מהירים.

הטיפול בלקוחות EXECUTIVE, חברות וארגונים המגייסים עובדים בכירים לשורותיהם, נעשה באופן אישי, מסור ודיסקרטי, ומתחיל בפגישה אישית עם הלקוח, בחינת צרכיו הייחודיים וכתיבת תיאור עיסוק מפורט. בהמשך מתבצע הליך של איתור, סימון ובדיקת התאמתם של מועמדים למשרה.

הבכירים עוברים תהליך מורכב ואישי כדי לוודא את התאמתם המקסימלית לתפקיד. לקוחות החברה המחפשים מועמד למשרה בכירה מקבלים מועמדים שעברו תהליך סינון מוקפד ומעמיק, החל בשיחה הטלפונית והמשיך בראיון עומק מקצועי ופרונטלי שלאחריו עובר המועמד אבחון מקצועי, אבחון פסיכולוגי ומבדקי אמינות. במקרה הצורך צוות EXECUTIVE ידאג לחוות דעת שנייה מפסיכולוג תעסוקתי.
בנוסף מתבקש המועמד להציג המלצות ממעסיקים קודמים בתחומים הרלוונטיים בד בבד עם בדיקת שוק שנעשית על ידינו כדי להבטיח את אמינותו. 

אנו ב EXECUTIVE מייחסים חשיבות רבה גם לניסיונו המקצועי של המועמד וגם ליכולותיו האישיות, הנבדקות אף הן בתהליך הגיוס – יכולות ניהול, הצלחות בעבר בתפקידים דומים לצד כישלונות, ומהו הערך המוסף שביכולתו להביא עמו לתפקיד. בסופו של התהליך נכתבת על ידנו חוות דעת מקצועית ואישיותית שמבוססת על המבדקים שעבר המועמד ועל עבודת השטח שביצעו נציגי EXECUTIVE, ומוגשת מועמדותו. אנו מלווים את הצדדים בתהליך המשא ומתן וחתימת החוזה, עד השמה מוצלחת לשביעות רצונם של כל הצדדים המעורבים בתהליך.

EXECUTIVE  רואה בליווי הבכירים שהושמו על ידה חלק אינטגרלי מהשרות המתמשך הניתן לבכיר, שרות הנשען על מאגר הידע המקצועי המצוי ב EXECUTIVE, החל מפסיכולוגים תעסוקתיים דרך עו"ד מומחים בדיני עבודה וחשבי שכר, כל אלה עומדים לשרות הבכיר לכל אורך דרכו המקצועית.

במהלך השנים רשמה EXECUTIVE מאות השמות מוצלחות לשביעות רצונם של כל הצדדים. הבכירים הפונים אלינו יודעים שסיכויי קליטתם למשרות נחשקות גבוהים ושלא יהיה להם צורך לפנות לחברת השמה נוספת, ואילו החברות המגייסות למדו מניסיונן כי ב EXECUTIVE מאגר כוח האדם האיכותי ביותר בנמצא וההכנה הטובה ביותר לקראת התפקיד הרלוונטי.  מסיבה זו, במשך תהליך המיון, הגיוס וההשמה, הטיפול במועמדים למשרות הבכירות צמוד, סבלני ואכפתי. בד בבד עם מבדקי ההתאמה המקצועיים והאישיותיים שנערכים לכל מועמד, אנו מדריכים אותו כיצד להתכונן לראיון, דואגים להכנה מוקדמת לקראת זהות המראיין, ממליצים כיצד להציג את עצמו ואת כישוריו ומספקים לו רקע על הארגון הרלוונטי. נציגינו המיומנים מבררים בפגישה אישית עם המועמד מהן שאיפותיו המקצועיות, בוחנים את ניסיונו התעסוקתי בעבר ומאתרים יחד איתו את חוזקותיו, נטיותיו ומהם הצדדים שאותם אהב ומהם נהנה בעבודות קודמות.